Pumpa a pak…?

Je to tak, včera jsme měli pumpu a ano, předchozí dny jsem byl na bearish straně. Dokonce jsem měl otevřený short BTC, protože šance napovídaly daleko více k poklesu.
Trh se rozhodl raději napumpovat a samozřejmě to musíme respektovat, takže jsem si vzal ztrátu na shortu BTC, zisky na shortu altů a jde se dál. Nicméně měl jsem teorii o vytvoření ABCDE korekce, která nyní evidentně padá.

Tím pádem je potřeba vytvořit nové scénáře. Je jich hned několik, ale v dnešní analýze vám chci představit ten, který považuju za nejzajímavější.

Pořád jsem přesvědčený, že se pohybujeme v korekci a uvidíme ještě další pohyb dolů. Na nové dno? Nebo opět na 3200? Nevím, zatím je brzy na predikce tohoto typu. Pojďme na scénář.

Zatím je to pro mě pouze scénář na sledování a stejně tak může být pro vás. Pokud podle něj půjdeme, tak v dohledných 4-7 dnech pravděpodobně stejně nebude žádná zásadní volatilita, kterou bych chtěl obchodovat 🙂

To, co sleduji, je:

  • Pohyb BTC do zóny 4780-4560, která by pravděpodobně měla udržet. Pokud ne, můžeme jít až na support vyznačeného channelu
  • Následně bychom měli vidět sideways pohyb a vychladnutí RSI
  • Pohyb nahoru do 5150-5400 USD s nižším volume a divergencí RSI.

Za splnění těchto podmínek budu nabírat shorty. Nad danou zónou jsou další silné rezistence 5600 a 5830 USD. Invalidace scénáře – nad 6200 USD.

Napsat komentář