Výuka tradingu

Na začátku října 2018 jsme ve spolupráci s AOGaS Zone spustili online kurz výuky tradingu. V tomto kurzu najdete všechno od začátečnických lekcí až po pokročilé techniky. Celý výpis lekcí najdete dole, pod videem, nebo na této webové stránce.

 

 

Jak tradingové lekce vypadají? Na jednu z pokročilejších se můžete podívat zde:

 

A co bude tedy obsahovat?

Online kurz je celkově dělený na 3 části:

SPACE 01 – ZAČÁTEČNÍCI

Tento balíček je koncipovaný pro naprosté začátečníky, kteří třeba ještě grafy ani v životě neviděli.

Projdeme tedy od totálních základů, jako třeba co jsou to svíčky na grafu a jak je používat, až po samostatné uvažování kam umístit stoploss a vyhodnocování pohybů ceny podle price action.

Také tu najdete dvě lekce, kde Vám předvedu ukázkovou analýzu za použití naučených technik a vstup do obchodu.

Úplný výpis lekcí najdete zde , balíček Space 01


SPACE 02 – STŘEDNĚ POKROČILÍ

Možná už se lehce vyznáte v grafech, ale chtěli byste se z místa “laika” dostat o něco dál. Pak pro Vás bude tato část kurzu zlatým dolem informací.

 

Balíček bude přímo napojený na SPACE 01, takže začneme vzorci v grafu, které jsou pokračováním znalostí price action. Kromě nich si zde ukážeme spoustu důležitých a užitečných nástrojů, které můžete při svých analýzách využít. To hlavní ale není ukázat vám, že nástroj existuje, ale naučit Vás s ním pracovat správně, abyste mohli přímo jít a použít ho k obchodům.

 

Tento balíček obsahuje všechny lekce ze SPACE 01 a jeho rozšíření o informace vypsané zde, balíček Space 02


SPACE 03 – POKROČILÍ

Ikdyž jsem se snažil v předchozích dvou balíčcích vše předávat tím nejpraktičtějším způsobem, stále jde o teorii, kterou se učíme využívat v praxi.

 

SPACE 03 ale bude především praktickým balíčkem s co nejméně teorií. Uvidíte hned několik různých analýz i se vstupem do obchodů a jeho vyhodnocení. Kromě toho se naučíme používat Bitmex, nebo jak využít Tradingview na maximum.

 

Tento balíček obsahuje všechny lekce ze SPACE 01 a SPACE 02 a jeho rozšíření o informace vypsané zde , balíček Space 03


Kromě těchto lekcí jsme připravili i jeden balíček přímo Vám na míru, podle toho, co se chcete naučit:

SPACE EXTRA

Tady už to začíná být fakt zajímavé. V balíčku EXTRA dostanete jak úplně celý kurz, tak přístup na 3 měsíce do speciální výukové skupiny. Je zajímavá v tom, že se nesoustředí na to, co si myslím já, že je důležité, ale co se chcete naučit konkrétně Vy.
Nějaký youtuber mluvil o technice, kterou jste nepochopili? Potřebujete dovysvětlit lekci z kurzu? Nebo máte už dlouho v hledáčku techniku, o které si myslíte, že je důležitá, ale nemáte, jak se ji naučit?

V této skupině můžete s takovým návrhem přijít a pokud bude většina souhlasit, pak na tuto techniku zpracuju výukové video. Můžeme se bavit třeba o tom, jak hledat vrcholy a minima, nebo jak psychicky zvládat obchodování. Je to na Vás.

Takto budou probíhat 2 videa týdně. Za ty 3 měsíce je to tedy dalších 24 lekcí, kde půjdeme do hloubky témat, které vyberete přímo Vy.

Aby tu ze začátku nuda, už pro Vás mám do tohoto balíčku předchystaných několik lekcí na témata, ohledně kterých mi přišly dotazy dříve 🙂

 

Tento balíček můžete najít zde

 

Pokud máte ke kurzu jakékoliv otázky, rád Vám odpovím ve zprávách na Facebookové stránce